Расклад факультатыўных заняткаў на 2-е паўгоддзе 2023/2024 н.г
№ п/п
|
Назвафакультатыва
|
клас
|
П.І.І па бацьку настаўніка
|
Час правядзення
|
П А Н Я Д З Е Л А К
|
1
|
Асновы моўнай культуры
|
1
|
Губарэвіч В.М.
|
13.05 – 13.40
|
2
|
Па прыступках здаровага харчавання
|
2
|
Краўчук М.М.
|
- 05 – 13.50
|
3
|
Матэматычная вяселка
|
3
|
Бычык Н.М.
|
14.05 – 14.50
|
4
|
Храмы, замкі і палацы Беларусі
|
6
|
Мядзведзь Д.А.
|
14.05 – 14.50
|
5
|
Практыкум па чытанню
|
6
|
Клімчук Д.С.
|
15.10 – 15.55
|
6
|
Основы духовно-нравственной культуры и патриотизма
|
6
|
Ярмоцык Г.В.
|
15.10 – 15.55
|
7
|
Зялёныя школы
|
8
|
Грабінская С.М.
|
15.10 – 15.55
|
8
|
Прафесія маёй мары
|
9
|
Зіновіч А.М.
|
14.05 – 14.50
|
9
|
Алгебра вучыць разважаць
|
11
|
Аскірка Л.М.
|
15.10 – 15.55
|
А Ў Т О Р А К
|
1
|
Матэматычная вяселка
|
1
|
Губарэвіч В.М.
|
13.05 – 13.40
|
2
|
Вытокі роднай мовы
|
3
|
Бычык Н.М.
|
08.00 – 08.45
|
С Е Р А Д А
|
1
|
Сем”Я”
|
1
|
Губарэвіч В.М.
|
13.05 – 13.40
|
2
|
Складаны сказ без складанасці
|
9
|
Сарока В.І.
|
15.10 – 15.55
|
3
|
Секреты синтаксиса и пунктуации
|
9
|
Бондарук В.А.
|
15.10 – 15.55
|
4
|
Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы
|
11
|
Сарока В.І.
|
08.00 – 08.45
|
Ч А Ц В Е Р
|
1
|
Учимся говорить правильно
|
1
|
Губарэвіч В.М.
|
12.05 – 12.40
|
2
|
Матэматычная вяселка
|
2
|
Краўчук М.М.
|
- 05 – 13.50
|
3
|
Речевой этикет
|
3
|
Бычык Н.М.
|
14.05 – 14.50
|
4
|
Речевой этикет
|
4
|
Патапчук А.В.
|
- 05 – 13.50
|
5
|
Кладовая слов русского языка
|
5
|
Патапчук А.В
|
14.05 – 14.50
|
6
|
Слова ў тэксце
|
7
|
Сарока В.І.
|
15.10 – 15.55
|
7
|
Краязнаўства
|
7
|
Крывецкі М.І.
|
15.10 – 15.55
|
8
|
Гэты няпросты просты сказ
|
8
|
Ярмоцык Г.В.
|
14.05 – 14.50
|
9
|
Даследуючы гуманітарнае права
|
8
|
Зіновіч А.М.
|
15.10 – 15.55
|
10
|
Краязнаўства
|
9
|
Крывецкі М.І.
|
08.00 – 08.45
|
11
|
Практыкум па арфаграфіі
|
10
|
Сарока В.І.
|
08.00 – 08.45
|
П Я Т Н І Ц А
|
1
|
Шахматы ў школе
|
2
|
Лучыц Т.Я.
|
08.00 – 08.45
|
2
|
Вытокі роднай мовы
|
2
|
Краўчук М.М.
|
- 05 – 13.50
|
3
|
Путешествие в мир сказки
|
3
|
Бычык Н.М.
|
- 05 – 13.50
|
4
|
Краязнаўства
|
6
|
Крывецкі М.І.
|
14.05 – 14.50
|
5
|
Дапытлівымабтаямніцахрэчыва
|
8
|
Пятрова С.А.
|
14.05 – 14.50
|
6
|
Культура моўных зносін
|
8
|
Клімчук Д.С.
|
14.05 – 14.50
|
7
|
Алгебра вучыць разважаць
|
9
|
Ластавецкі А.М.
|
08.00 – 08.45
|
8
|
Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны)
|
9
|
Мядзведзь Д.А.
|
15.10 – 15.55
|
9
|
Цудоўны свет неарганічнай хіміі
|
11
|
Пятрова С.А.
|
08.00 – 08.45
|